در چندین دهه اخیر، زندگی انسان همواره عجین با فضای مجازی، تکنولوژی و اینترنت شده است و به جرأت میتوان گفت تفکیک زندگی روزمره و زندگی دیجیتال کاری دشوار و چه بسا نشدنی می باشد.
مشغله زندگی در دنیای مدرن امروزی بسیار بالاست، از این رو بیشترین زمان زندگی روزمره، در سفرهای درون شهری، ترافیک و جابه‌جایی برای رسیدن به مقصد مورد نظر تلف میشود؛ همین امر اهمیت اوقات فراغت را بیش از پیش نمایان کرده و همواره انسان مدرن امروزی را به دنبال ایجاد راه حلی برای دوری از استرس، اتلاف وقت و گذراندن وقت بیشتر همراه عزیزان و یا انجام فعایت های مورد علاقه خود ترغیب میکند از این رو فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای درون شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است با این حال نمی توان ضرورت نیاز به تهیه محصول مورد نظر را نادیده گرفت؛ دریافت کالا مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن، با بالاترین کیفیت و به دور از پیچیدگی، از مهم ترین خواسته های انسان مدرن امروزیست.

null

پیام مدیر فروشگاه اینترنتی آتیه صبا

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا با سالها تجربه در حوزه های تجارت الکترونیک، فناوری اطلاعات و تکنولوژی های روز دنیا و با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و زیرساخت های اصولی، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتیه صبا نمود که بازتاب مختصری از فعالیت‌های این شرکت می باشد.
این شرکت فعالیت خود را قانونی و با رعایت تمامی قوانین حاکم بر دنیای تجارت الکترونیک و قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران بنا نهاده است؛ همچنین این شرکت خود را مسئول اطلاعات ، اعتماد و رضایت کاربران دانسته و با دریافت گواهی های معتبر همچون نماد اعتماد الکترونیکی، نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) و همچنین عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، به تحقق این مسئولیت بزرگ نزدیک تر شده است.
امید است با استفاده از تخصص، دانش و مهارت های متخصصین این مجموعه، بهترین خدمات با بالاترین کیفیت را در اختیار کاربران با ارزش و محترم این مجموعه قرار دهیم.

این فروشگاه دارای ارزش ها و اصول اخلاقی و حرفه‌ای است این اصول در جهت حفظ حقوق مشتری و ارائه بهترین کیفیت ممکن، مورد استفاده قرار میگیرد.
این ارزش ها شامل ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌ها برای دسترسی هرچه سریع تر و راحت تر کاربران به نیاز مورد نظر خود می باشد.

فروشگاه اینترنتی آتیه صبا همواره برای راحتی و رضایت مشتریان خویش تلاش کرده و به دنبال روش های نوین برای ارائه خدمات و محصولات می باشد و اصول خود را بر اساس پیشرفت در ارائه خدمات تنظیم کرده است.
بدیهی است که انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات و محصولات یاری می کند؛ از این رو برای ارتباط با کارشناسان واحد مربوطه از طریق آدرس ایمیل : Sales@pasec.ir با ما در ارتباط باشید.